Панталони со џогерски преплетувања на Расел
Неодамнешно

Панталони со џогерски преплетувања на Расел

DEN 2.67

Това е достапна

Оставете го вашето момче да остане пријатно во овој пун -блок Пант. Технологијата на Dri-Power 360 ја повлекува влагата за да ве одржи суво и удобно додека тој игра напорно. Новиот тенок, атлетски стил го задржува да изгледа одлично и му дава опуштено удобно чувство. Вклучените манжетни за дното ја чуваат топлината. Пространиот џеб за патент ќе ги задржи неговите работи. Лесно е да се меша и да се совпадне со неговата омилена активна облека на Расел. Достапно во 2 бои. Направено со DRI-Power 360 технологија за влага за влага. Безбеден џеб за задниот патент. Ogогер одговара. Функционален цртеж за удобно и прилагодливо вклопување. Машина што се мие за ваша погодност.

Основните својства

Додатоци на производот