Слабната страна на славниот розов јуниор, дното на костимот за капење
Неодамнешно

Слабната страна на славниот розов јуниор, дното на костимот за капење

DEN 1.33

Това е достапна

Размислете за розово во ова дно за пливање од славна личност Пинк! Пополнете го изгледот со појавување на бикини врвот и трендовски болеро. Ова страшно дното на бикини е наредено со рециклиран полиестер и школка е направена од 82% најлон и 18% спандекс. Увезени. Познати розови - облека инспирирани од Калифорнија, дизајнирана за девојката која ја цени и модата и квалитетот. Пливање дно. Бикини одговара. Страна од тројна лента. Целосно наредени. Увезени. Машинско миење.

Основните својства

Додатоци на производот