Контејнер за пластични капаци за отпадоци за отпадоци од галон галон, црна со црвен капак
Неодамнешно

Контејнер за пластични капаци за отпадоци за отпадоци од галон галон, црна со црвен капак

DEN 1.33

Това е достапна

Организирајте неред и скријте ги неискористените предмети со хипер тешки 17 галон за складирање на кујни. Направено од издржлив полипропилен, црниот складиште за складирање ви овозможува да ги скриете работите што не сакате да ги гледате додека црвената слика за прилепување додава поп-боја на вашиот простор. Snap Lide со 2 точки гарантира дека вашите предмети се безбедно безбедни за време на складирањето или транспортот. Специјално обликуваните капаци ви овозможуваат да ставате повеќекратни тота на врвот за да спречите соборување и максимизирање на просторот за складирање. Заштитете ги вашите вредни со користење на 6-те дупки за вртење направени за поштенски врски и катанец. Долготрајниот хипер тежок тоте работи одлично во подрумите, плакарите, оставаните, барака, штали и тавани. Овој тоте е одличен за организирање производи за домаќинства, материјали за градинарство, третмани со миленичиња и материјали, чевли, облека, сезонски опрема како чизми, спортска опрема како што се топки за голф, тениски топки или конуси за вежбање и многу други предмети. Цврста црна пластична конструкција се спротивставува на 'рѓа, вдлабнатини, дамки и пилинг за да се обезбеди трајна употреба. Дизајнот на капакот на капакот создава стабилност и го намалува соборувањето кога се наредени повеќе единици. Усната на капакот на капакот ја задржува вашата содржина од истурање или испуштање. Заклучокот на капакот доаѓа со 6 дупки идеални за поштенски врски или капка за да ги чувате вашите предмети безбедни и безбедни. Надворешни димензии - 26,9 во WX 18 во DX 12.5 во H (68,3 cm x 45,7 cm x 31,8 cm). Лесно за чистење на површината. Внатрешна или надворешна употреба. Направени од рециклирани материјали. Еднократно. Сет од 1 - вклучува 1 црна основа и 1 црвен капак. Тежина - 5,4 фунти. Достапно во повеќе големини : 5 галон, 12 галон, 17 галон, 27 галон, 40 галони и 50 галони.

Основните својства

Додатоци на производот