Елитната игра со 2 копчиња за девојчиња од мизуно, мечбол дрес, големина мала, црвено-бела боја
Неодамнешно

Елитната игра со 2 копчиња за девојчиња од мизуно, мечбол дрес, големина мала, црвено-бела боја

DEN 0.67

Това е достапна

Jerseyерси со мечбол со 2 копчиња за девојки на Мизуно има издржлива и лесна рамна градба на ткаенини за влага за влага. Странични панели на Air Mesh за дополнителна дишеност. Мизуно е јапонска компанија за спортска опрема и спортска облека, основана во Осака во 1906 година. Лесен флексибилен и издржлив. Влажност за влага : Ја задржува потта подалеку од телото за време на играта . Контракција без ракави. Дизајн на сплит панел. Опашка на опсегот на должина : Обезбедува кошулата да остане затегната за време на играта.

Основните својства

Додатоци на производот

Бринли Ко.
Неодамнешно
Бринли Ко.
Това е достапна
DEN 0.33
ценето:

Tot Standwich Stacker
Неодамнешно
Tot Standwich Stacker
Това е достапна
DEN 191.84
ценето: