Студела индустрија плажа на плажа зајдисонце зајдисонце патека на крајбрежната слика црна врамена уметничка печатена wallидна уметност
Неодамнешно

Студела индустрија плажа на плажа зајдисонце зајдисонце патека на крајбрежната слика црна врамена уметничка печатена wallидна

DEN 2.33

Това е достапна

Додадете димензија во која било просторија со нашите текстурирани врамени уметнички дела на Giclee. Нашите врамени уметнички дела се безбедно монтирани во рамка со жито од дрво од 1,5 инчи и подготвени да висат. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Покрај тоа, треба да ги проверите нашите преголеми опции ако сакате парче изјава. Димензии : 16 x 1,5 x 20 врамени. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на трајната поддршка на MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од дебелина од 1,5 инчи. Боите со монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Уметнички дела се однесуваат на : сликарство, вода, вода, пансион, патека, на отворено, природа, пејзаж. Дизајн од Сју Ригер.

Основните својства

Додатоци на производот