Мармонт Хил Куче 1 Лиценциран Смитсонијан Рамка за уметност
Неодамнешно

Мармонт Хил Куче 1 Лиценциран Смитсонијан Рамка за уметност

DEN 3.33

Това е достапна

Автентични слики лиценцирани од Смитсонијан Архивсгикл печатење на архивско хартија за да го обесат Мармонт Хил „Куче 1“ лиценциран Смитсонијан, врамен уметнички принт : автентични слики лиценцирани од архивите на Смитсонијан. ГИКЕЛ со врвен квалитет на печатење на архивска хартија со висока резолуција. Професионално врамени и монтирани на архиви без киселина. Висококвалитетна трајна рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Оригинален наслов на УСАФ : „Френк“, 15-та маскота на групата ААФ, одобрено гледа на украсите на носот на „Хаулинг Волк“, консолидиран ослободител на Б-24, со седиште во јужна Италија, еден од многуте 15-ти тешки бомбардери ААФ, кој завива над германскиот територија. „Адолф“ е многу повеќе погодена од „завива волк“ отколку што е кученцето.

Основните својства

Додатоци на производот