Опашка светло компатибилна со 1999- Олдсмобиле Алеро левиот возач
Неодамнешно

Опашка светло компатибилна со 1999- Олдсмобиле Алеро левиот возач

DEN 711.20

Това е достапна

Специфични производи на производи Вклучени : Без сијалица (и) Тип на сијалица : Халогенленс Боја : Килибарна и црвена леќичка пакет : NOFIT : Директен фитфитимент Тип : Директна замена Број на дел : 22640819 PARTS Број на врската : GM2800148 Interchange Дел Број на дел : 22640819, GM2800148 Wanty : 1-година за да не се залепи-MILEAGE MILE. warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive replacement for your rebuild, repair, and maintenance needs - an OE replacement product for your damaged or aged factory part.Compatible with the following vehicles : Position : Left Oldsmobile99-2004 Alero (submodel : GL, GLS, GX) OE Број : 22640819. Број на делови : GM2800148. Број на размена на дел : 22640819, GM2800148.

Основните својства

Додатоци на производот