Атлетски дела - машка изведба со грб назад
Неодамнешно

Атлетски дела - машка изведба со грб назад

DEN 0.33

Това е достапна

Кога ги тестирате границите на вашето тело, можете да очекувате оваа кошула да одговара на нивото на вашата изведба. Мрежата назад помага да ја оптимизирате температурата на вашето тело, да ве олади, а својствата на пресесија помагаат да се спречи замор на мускулите за да можете повторно да одите на тоа следниот ден. Детали за производот : облека за атлетски работи. Активна облека за мажи. Основен слој на компресија. Карактеристики на влага. Оптимизирана телесна температура на задната мрежа. Вратот на екипажот. Кратки ракави на Раглан со Top Stitch. Snug Fit. Јака без ознака за врвна удобност. Ткаенина : полиестер, спандекс. Грижа : машинско миење; Трбајте суво. Достапно во повеќето продавници на Вол-Март.

Основните својства

Додатоци на производот