Sumbell Industries Blue Gazing Cat Bold Modern Design Graphic Art Gream Dramed Art Print Wall Art, Design By Grace Popp
Неодамнешно

Sumbell Industries Blue Gazing Cat Bold Modern Design Graphic Art Gream Dramed Art Print Wall Art, Design By Grace Popp

DEN 671.84

Това е достапна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 30 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : мачка, цицач, животно, милениче, диви животни, животински, модерни, смели. Нашите отпечатоци од giclee се внимателно поставени на издржлива поддршка за MDF, а потоа совршено завршени во рамка од дрва од 3,5 инчи дебела. Боите на монтирани рамки вклучуваат црна, сива фарма и бела . Дизајн по Грејс Поп.

Основните својства

Додатоци на производот

Messenger®   
Неодамнешно
Messenger®   
Това е достапна
DEN 1664.00
ценето: