Главни места на еден вид панел за завеси за затемнување, бел полиестер, 28 84
Неодамнешно

Главни места на еден вид панел за завеси за затемнување, бел полиестер, 28 84

DEN 302.40

Това е достапна

Главните 4 од еден вид панел за завеси за затемнување е совршено прилагодено за секоја просторија. Овие панели за затемнување на просторијата за џебни шипки нудат придобивки за блокирање на светлина што можат да помогнат во контролата на трошоците за енергија со одржување на просторијата ладна во текот на летото и топло во зима. Кој вели дека стилот мора да биде скап? Додадете чувство на декоратор во вашата дневна соба или додадете завршен допир во декор на вашата спална соба. Поставениот има четири панели за затемнување на средна тежина, во соба. Променете го изгледот на вашите прозорци со леснотија. Секој панел мери 28 ”W x 84” L. панелите се лесна грижа, машината што се пее. Следете ја етикетата за нега за точни упатства за нега. Мерки за џеб на шипката 3 ”. Препорачана употреба на шипка до дијаметар до 1,5 инчи (не е вклучен). Небесните не се вклучени. Главни места 4 од еден вид џебна завеса за завеси за шипки. Сет на панел од 4. џеб на прачка. Теменска соба. Блокови 99% од светлината. Заштедува енергија. Секој панел мери : 28 "W. Упатства за грижа : Машината што се мие. Содржина на ткаенина : 100% полиестер.

Основните својства

Додатоци на производот