Атлетски работи женски атлетичар патник
Неодамнешно

Атлетски работи женски атлетичар патник

DEN 285.12

Това е достапна

Резултат на атлетичните дела на атлетските дела, мешајќи ја модата и функцијата со леснотија. Технологијата за влага за влага ве одржува ладно додека ткаенината за истегнување се движи со вас за дополнителна удобност. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина S. приближно. Должина : 20 ''. Горе-коленото стил. Влечење на стајлинг; влечење за прилагодливост. Безбедни џебови за раце. Повратна опашка назад. Технологија за влага за губење на влага. Тело : 50% рециклиран полиестер/40% полиестер/10% спандекс; Лагер : 43% рециклиран полиестер/43% полиестер/14% спандекс. Машина за перење. Увезени. Skените на Skените од атлетските дела.

Основните својства

Додатоци на производот