Едноставно тенок женски спот на прекрстете го срцето еден фустан за пливање
Неодамнешно

Едноставно тенок женски спот на прекрстете го срцето еден фустан за пливање

DEN 511.84

Това е достапна

Забавувајте се на сонцето на овој печатен крст вашиот срцев фустан за пливање од едноставно тенок. Носете го во вода или во движење. Одликувајќи се со деколте за вишок, зашиени во чаши, не-прилагодливи ленти и фустан од А-линија, ова е вашиот совршен фустан за пливање или прикривање за целото лето што треба да го понуди. Пливање фустан за жени. • Моделот носи големина M. • Зашиена во чаши; • Не-прилагодливи ленти. • V-врат; • печатење на леопард; • увезени. • Прекрстете го вашиот фустан за пливање на срцето од едноставно тенок.

Основните својства

Додатоци на производот