Disneyенски и женски плус Дизни состав со кратки ракави за пижами
Неодамнешно

Disneyенски и женски плус Дизни состав со кратки ракави за пижами

DEN 335.20

Това е достапна

Академијата за први е името на оваа нова модерна женска група за сончање! Удобно е со живописни бои, има различни селекции и е во тренд. Можете да измешате и да одговарате на која било од овие силуети за да ги добиете совршените ноќи спиење на кое било место каде што одите. Дневна околу вашата соба во студентски дом, доведете ги на спиење, па дури и дома, тие се совршени предмети за да се чувствуваат удобно. Тие се лесни за грижа и можат да бидат измиени и исушени машина. Земете ги вашите додека траат! Кратки ракави, вратот на екипажот, машината што се пее.

Основните својства

Додатоци на производот