Нова 97- управувачка решетка и пинион се вклопува во 2005 година- Хјундаи, Киа
Неодамнешно

Нова 97- управувачка решетка и пинион се вклопува во 2005 година- Хјундаи, Киа

DEN 2844.80

Това е достапна

Технологијата со картоно инженерска технологија гарантира дека сите нови единици за решетката и пинионските единици ќе ги исполнуваат или надминуваат О.Е.М. перформанси. CSE технологијата се заснова на над 40 години експертиза за обратно инженерство, каде што се идентификуваат и подобруваат оригиналните слабости во дизајнот, што резултира во врвен квалитет, сосема нови делови на кои можете да се потпрете. Сите единици се придржуваат до строгата С.А.Е. Спецификациите и се тестираат 100% за да обезбедат сигурни, долготрајни перформанси. Апликација за возила : Hyundai Tucson 2009-05; Kia Sportage 2010-05. Обвинката за еколошка облога се применува на врзани шипки и линии за да се обезбеди чист изглед и да се спречи 'рѓа . 100% тестирање на перформансите за да се обезбеди совршено вклопување, функција и сигурни перформанси . Компјутеризирана балансирање на вентилот за колички обезбедува исклучително чувство на управување . испорачано со О.Е.М. Заптивки на одделение, О-прстени и чизми за да се обезбедат оптимални перформанси за запечатување и долговечност . изградени за да се исполнат или надминат О.Е.М. Перформанси . ОЕ Референца : 36000439 36000441 36000548 36000550 8603119 8603121 8603819.

Основните својства

Додатоци на производот