Благородна куќа Вол Фау кожа Тафтирана столче за лизгање, темно кафеава боја
Неодамнешно

Благородна куќа Вол Фау кожа Тафтирана столче за лизгање, темно кафеава боја

DEN 2079.84

Това е достапна

Од вашиот фоаје до празните агли на вашата дневна соба, издигнете ја естетиката на вашиот дом со цртичка со современ шарм. Одликувајќи се со класичен дизајн на богата софистицираност, нашиот акцент стол е сигурен дека ќе воодушеви и во стил и во функција. Изградени на прекрасни нозе од дрво за цврста градба, ова столче обезбедува сигурна стабилност додека нејзиниот кадифен тапацир нуди извонредна удобност. Завршено со рафинирано забивање на вафли, нашето столче без напор ќе го надградува секој постојниот декор, што ќе го направи совршен додаток на кој било дом. Нобл Хаус Вол Фаукс кожа столче за влечење, темно кафеава : Вклучува : Еден (1) стол за акцент. Материјал : Фаукс кожа. Материјал за нозе : гума. Повеќе опции во боја. Завршување на нозете : Темно еспресо. Потребно е собрание. Димензии на производот : 28,75 инчи длабоки x 22,25 инчи широк x 33,50 инчи високи. Димензии на седиштата : 20,75 инчи длабоки x 22,25 инчи широк x 19,00 инчи високи. Капацитет на тежина : 300 фунти.

Основните својства

Додатоци на производот