Шорцеви за мажи за мажи
Неодамнешно

Шорцеви за мажи за мажи

DEN 1.33

Това е достапна

Шорцевите за машко шетање на океанот сегашни се суштински додаток на вашиот плакарот за топло време. Тие се изработени од удобна, ткаена ткаени ткаенина со навестување на спандекс да се протега и да се движи со вас, и да имаат седум корисни џебови (два фронт, три страни, две назад) за да ги задржите вашите најважни додека трчате се занимава низ градот, одење на плажа или уживање во скара во дворот со пријателите. Предниот дел од копчето и патент, обезбедуваат привлечно, прилагодено вклопување. Овие карго -шорцеви се достапни во разновидни бои и работат добро во активни и обични ситуации. Океански тековни машка машка шетање шорцеви : 90% полиестер, 10% спандекс. Шорцеви. Брзо суво ткаена измислица. Копче пред и патент летаат. Две предни џебови. Две странични карго џебови. Две џебови. Јамки на појас. Достапно во разновидни бои. Машинско миење ладно со слични бои, користете само белило што не е хлор ако е потребно, суво суво ниско, топло железо, не железо ако е украсено.

Основните својства

Додатоци на производот