Пердуви женски атлетично руно џогер Пант
Неодамнешно

Пердуви женски атлетично руно џогер Пант

DEN 561.44

Това е достапна

Потоплиот, најудобниот и практичен џогерс оваа сезона е тука! Совршено за трчање работи, работа надвор или само дружење дома. Овие џогери нема да ги разочараат женските атлетими од џогер Пант. Флеу четкан џогер со влечење. Работи мали. Големина нагоре. 95% полиестер, 5% спандекс. Машинско миење со слични бои/користете белило што не е хлор кога е потребно/линија суво/ладно железо доколку е потребно.

Основните својства

Додатоци на производот