Овошје на екипажот на екипажот на екипажот на екипажот на екипажот 3xl
Неодамнешно

Овошје на екипажот на екипажот на екипажот на екипажот на екипажот 3xl

DEN 2.00

Това е достапна

Чувајте се топло во стил со овошјето на џемперот на екипажот на екипажот на големите мажи. Тој е дизајниран така што ребрестиот јака, манжетните и лентата за половината ја држат својата форма и остануваат меки за одлично вклопување по секое миење. Двојно зашивање игла околу јаката, рамото и лентата за половината го прави овошјето на џемпери на екипажот на екипажот на екипажот екстра трајно. Ова е парче што повторно ќе се вратите на време и време. Машката џемпер на екипажот е паметен за патување. Бесплатно е ознака за целиот ден удобност. Без разлика дали сте надвор и за или правите задачи дома, ова ќе ве задржи пријатно и среќно. Достапно во најразлични стилски бои, ова ќе се вклопи во стилот на многу гардероби. Додадете го овошјето на џемперот на екипажот на Big Big Man на вашиот плакар и доживејте ја разликата за себе. Овошје на екипажот на екипажот на манчињата со овес од екипаж 3xl.

Основните својства

Додатоци на производот