Shortsорџ Машки и големи машки 9
Неодамнешно

Shortsорџ Машки и големи машки 9

DEN 431.84

Това е достапна

Направени од мека и брзо сушење ткаенина, овие стебла за пливање Georgeорџ Еборд за мажи и големи мажи се суштински додаток на вашата летна гардероба. Дизајнирани со трендовски продолжена должина на таблата, тие имаат полу-еластична лента за половината, прилагодливо влечење и дополнителен спандекс во ткаенината за удобно прилагодено вклопување. Два пригодни џебови ги држат вашите најважни работи. Совршен избор за сите ваши активности на плажа. Исклучиво на. Материјал : Само : 90% полиестер/10% спандекс; Поставена : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнете погоди над коленото. Затворање : Повлечете се со полу-еластична лента за половината и прилагодливо влечење. Ockебови : 2 џебови од предниот цвест држат најважни работи. Карактеристики : брзо сушење; UPF50; Мека ткаени ткаенина. Машки и големи машки ебо -пливање стебла од Georgeорџ.

Основните својства

Додатоци на производот