1 2 w 10 d 10 h алпски мазен corbel w backplate, douglas fir
Неодамнешно

1 2 w 10 d 10 h алпски мазен corbel w backplate, douglas fir

DEN 0.33

Това е достапна

Нашата рустикална колекција е инстант класика. Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните технологии за изградба на производи од дрво „Дневник и дрва“ што биле во архитектура со векови. Бидејќи нашите производи не се сушат печки, секоја ставка во нашата рустикална колекција е 100% уникатна и ќе ги содржи природните варијации што ги нуди дрвото. Вашата дрвена заграда, Корбел, рафтер опашка, ќе содржи уникатни бои, зрна, текстури, јазли, Сапвуд се издвојува од домовите за сечење колачиња; Користете го семејството на производи за рустикална колекција. 5 1/2 "w x 10" d x 10 "h алпски мазен корбел w/backpate, douglas fir.

Основните својства

Додатоци на производот