И резервоарите за кошарка на кошарка на момчињата на момчињата, големини со 4-18
Неодамнешно

И резервоарите за кошарка на кошарка на момчињата на момчињата, големини со 4-18

DEN 527.84

Това е достапна

Добијте ја главата на вашето момче во игра со овој резервоар за момчиња со 2 парчиња од и1. Резервоарот без ракави е изработен од материјал за дишење полиестерска мрежа што е одличен за да се спуштате дома и исто толку добро за забивање на натпреварот. Совршено, спарете го ова со кој било од нашите и 1 кошаркарски шорцеви или џогери за целосен изглед на и надвор од теренот. Достапно во разновидни големини и бои кои сигурно ќе одговараат на неговиот стил. Направено од 100% полиестерска мрежа. . 2-парчиња резервоар без ракави на врвот на резервоарот. Ребрести деколте. Секоја пакет доаѓа со цврст резервоар за боја и печатен резервоар за графити. Достапно во разновидни големини и бои. Машина за перење.

Основните својства

Додатоци на производот