Време на одмор кудач пакет зелена сива боја
Неодамнешно

Време на одмор кудач пакет зелена сива боја

DEN 3.33

Това е достапна

Дајте му на вашето домашно милениче топло и мирно место за да се опуштите оваа сезона на празници со празник за домашно милениче. Овој кревет за миленичиња мери ширина 15 инчи со должина од 19 инчи, што го прави совршен за мали кучиња како Чихуахуас, Малтешки, Биглс и Померанци. Засилените wallsидови ја позајмуваат удобноста и поддршката на вашето домашно милениче, додека обезбедуваат мека и пријатна површина за спиење за вашиот крзнен пријател. Одликувајќи се со симпатични отпечатоци инспирирани од празници однадвор и нејасен кадифен ентериер, овој кревет за миленичиња е сигурен дека ќе додаде поп празнична забава во вашиот дом додека му дава на вашето домашно милениче удобен простор на сопствениот додека ги слават празниците со вас. Донесете го дома време за време на празник, домашно миленичиња за вашиот крзнен пријател денес. Време на празник за време на празник, миленичиња, повеќе бои : мерки 15 "x 19" што го прави совршен за кучиња со мали и средни. Карактеристики на симпатични празнични отпечатоци инспирирани од празници однадвор. Обезбедува мека и пријатна област за спиење за време на вашите прослави за одмор. Нејасен кадифен ентериер за супериорна здружение.

Основните својства

Додатоци на производот