Tuphell Industries Bubble Bath Tub Graphic Art White Бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, Дизајн по куќа Фенвеј
Неодамнешно

Tuphell Industries Bubble Bath Tub Graphic Art White Бела врамена уметничка печатена wallидна уметност, Дизајн по куќа Фенвеј

DEN 319.84

Това е достапна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : врамени 11 x 1,5 x 14. Објавени големини на Giclee вклучуваат стандард : 11 x 1,5 x 14 Голем : 16 x 1,5 x 20 преголеми : 24 x 1,5 x 30. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : када; Када; Капење; Засадено растение, растение, меур бања. Дизајн од Хаус Фенвеј.

Основните својства

Додатоци на производот