Јапонски дистрибутер ротор
Неодамнешно

Јапонски дистрибутер ротор

DEN 1.00

Това е достапна

Caps и роторите на дистрибутерот на дистрибутерот YEC се направени од врвни материјали за квалитет во текот на целиот период за да се обезбеди високи перформанси и долг живот на производот. Карактеристики и придобивки : Супериорна површина за завршување на површината за сузбивање на RFI прецизно -махинирани контакти ситно -теланиран метал за монтирање на ракав yec дистрибутер ротор.

Основните својства

Додатоци на производот