Исечен фустан од кадифено тело на Дерек срце Јуниорс
Неодамнешно

Исечен фустан од кадифено тело на Дерек срце Јуниорс

DEN 1.00

Това е достапна

Прегледите за рива се ваши кога ќе излезете во бујниот кадифен фустан на Дерек срце. Со вклопување на кривата и секси пресечен фронт, овој фустан беше дизајниран да врти глави. Материјал : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опремена. Должина : Облека за каросерија; должина на миди. Затворање : стил на пуловер. Ракави ракави. Помлад „пресечен кадифена фустан од каросеријата“ од срцето на Дерек.

Основните својства

Додатоци на производот