Луг Клипер Оксфорд Патика
Неодамнешно

Луг Клипер Оксфорд Патика

DEN 448.00

Това е достапна

Оставете ги потпетиците зад себе за опуштено и модерен лизга на чевли. Оставете го ова удобно, лесно да се носи чевли за платно, добро, со канцеларија или забава. Клипер е таа разноврсна патика што можете да ја носите насекаде! Опуштено и модерен лизга на чевли. Лесно за носење чевли од платно.

Основните својства

Додатоци на производот