Jewelersclub 0. Стерлинг сребро 1. карат црно -бел дијамантски прстен за жени
Неодамнешно

Jewelersclub 0. Стерлинг сребро 1. карат црно -бел дијамантски прстен за жени

DEN 527.84

Това е достапна

Дијамантските прстени навистина се најдобриот пријател на девојчето. Секој додаток за накит треба да го воздигне вашиот стил и да го подобри вашиот изглед онолку колку што прави овој прстен. Ова црно без разлика дали сте на патување на девојче, забави, шопинг или само трчате по ред; Можете да го носите насекаде .. Овој уникатен женски црно -бел прстен е убаво спакуван, правејќи сентиментално (и искривено) изненадување за секоја девојка или жена во вашиот живот. Оваа безвременска убавина е совршена идеја за подароци за вашата сопруга, ќерка, мајка, сестра, девојка, најдобра пријателка или самите себе. Дајте му на вашиот специјален некој парче луксузен убав накит! Нашиот црно -бел и сребрен прстен секогаш дава трајна изјава .. Зошто да го изберете нашиот 0,925 Стерлинг Сребрен прстен?. Софистициран и елегантен, овој прекрасен прстен ветува и безгрижно и удобно носење .. Неговиот дизајн има за цел убаво да ги истакне прстите .. Бендот на овој прстен покажува извонредна дебелина што го прави луксузен и поздрав да се носи .. Овој црно -бел дијамантски прстен е елегантен додаток (без надуена цена) .. Вашата колекција за накит го заслужува овој зачудувачки црно -бел дијамантски прстен во 0,925 Стерлинг сребро. Неговиот иконски изглед може да се пофали со симетрична прецизност на брилијантни дијаманти кои го подобруваат неговиот целосен изглед и тешки изградени. Овој црн дијамантски прстен сигурно ќе ги шармира оние околу вас .. Спецификации : . 1.00 T.W. Црн и бел дијамант од карат. Достапно во големини 6, 7, 8. Пакетот вклучува : . 1 x Jewelersclub црно -бел дијамантски прстен шик прстен (по цена никој нема да верува) : украсете го овој луксузен прстен без ознака на цената. Облечена е со 0,925 Стерлинг сребро и 1,00 тежина на карат од црно -бели дијаманти. Тоа е класично парче направено со секојдневната личност на ум. Бидејќи го заслужувате тоа . дизајнирано да се носи ден во и ден : Вашиот нов 1,00 каратно црно -бел дијамантски прстен беше направен во полиран 0,925 Стерлинг сребро, што значи дека овој прстен е исклучително издржлив и подготвен да го издржи тестот на времето. Секој 0,925 Стерлинг Сребрен дијамантски прстен беше строго прегледан пред да стане ваше ново богатство . Додаток што оди каде и да одите : овој црно -бел дијамантски прстен ја надополнува секоја облека и прилика. Без разлика дали сте надвор со вашите пријатели или на работниот простор, овој елегантен и стилски прстен е идеален за секоја сезона и одговара на кој било стил.

Основните својства

Додатоци на производот