Сос од пиперка во петок, 9. Оз
Неодамнешно

Сос од пиперка во петок, 9. Оз

DEN 95.68

Това е достапна

TGI петок ¢ Â ¢ ¢ сос од пиперка со духови. Духовните сосови на TGI петок се направени од нула со само горните состојки на полицата. Квалитетен производ. Сос од пиперка со дух, топло. Петок рачно изработена храна и пијалок - од 1965 година. Од нашиот бар до вашата кујна. Спарчените сосови во петокот се направени од нула со врвни состојки на полицата. Без глутен.

Основните својства

Додатоци на производот