Заменски Repk01030306Q Корица за браник компатибилен со 2010- Kia Soul Front, Централен текстура CAPA Сертифициран
Неодамнешно

Заменски Repk01030306Q Корица за браник компатибилен со 2010- Kia Soul Front, Централен текстура CAPA Сертифициран

DEN 552.00

Това е достапна

PRODUCT SPECIFICSFit : Direct Fit Fitment Type : Direct Replacement Quantity Sold : Sold individually Color Finish : Textured Receiver And Tow Hook Hole : With tow hook hole Certification : CAPA Certified Replaces OE Number : 865112 K100 Interchange Part Number : 865112 K100,KI1087100 Warranty : 1-year unlimited-mileage warranty BUMPER COVER Has the front Или задниот крај на вашето возило станете поглед по судир? Ако барате фабрика, погледнете во голема вредност, изберете капакот на браник за следната работа за поправка. Оваа обвивка за браник доаѓа во премиум текстурирана завршница и нуди лесна инсталација со совршено вклопување - сè по цена што е далеку помалку од оригиналната опрема. Инсталација без проблеми, загарантирана.Премиум текстура за да го врати вашето возило во нова состојба.Benchmark Design and Процеси на производство на браникот се резултат на обемно истражување и развој, обезбедувајќи најсовремени дизајн и беспрекорни перформанси Процесот на производство на Lean ги задржува трошоците и квалитетни високи.compabtile со следниве возила : Позиција : Предност, Center Fit Note : Type A Bumper Coverkia2010-2011 Soul го заменува OE Бројот : 865112 K100. Заменува број на делови : KI1087100 C. Број на размена на дел : 865112 K100, KI1087100.

Основните својства

Додатоци на производот