Машки фанатици брендирани Кави Леонард Кралскиот црвен Ла Клиперс реплика Jerseyерси
Неодамнешно

Машки фанатици брендирани Кави Леонард Кралскиот црвен Ла Клиперс реплика Jerseyерси

DEN 0.33

Това е достапна

Сакате да гледате како Кави Леонард го погоди теренот и го доведе Ла Клиперс до победа. Покажете го вашиот случајно со овој фанатици брендирани од kawhi leonard реплика Jerseyерси. Со графиките на Крип Ла Клиперс, никој нема да се сомнева за кого навиваш кога ќе го носиш овој дрес. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% полиестер. Ткаена ознака во НБА. Графики за печатење на екран. V-врат. Без ракави. Странични инсекти во боја на боја. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Јака без ознака. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Брендирани со фанатици.

Основните својства

Додатоци на производот