Пистата авенија мода и глам wallидна уметност платно печати 'Стиви од портрети на Кети Хиршфелд - сина, црвена боја
Неодамнешно

Пистата авенија мода и глам wallидна уметност платно печати 'Стиви од портрети на Кети Хиршфелд - сина, црвена боја

DEN 219.84

Това е достапна

Стиви од Кети Хиршфелд, е вешто направено модерно уметничко дело од вистински уметници. Со сеопфатна сина боја, ова ликовно печатење од Авенија Пистај е совршен завршен допир на вашата домашна декор. Карактеристики : Ова уметничко дело има хоризонтална ориентација. Убавина и моден дизајн со тема портрети за да ви донесе совршена wallидна уметност. Одржлива и пријателска за шумите. Професионално рака се протега во одржлива дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи. Пристигнува подготвени да се обесат со претходно инсталирани куки за лесно дружење. Вклучени се и нокти и закачалка. Печатено со употреба на ултра-премиум и избледени мастила за да се гарантира висока дефиниција и живописни бои. Достапно во неколку опции за големина.

Основните својства

Додатоци на производот

Bestway - H2OGO
Неодамнешно
Bestway - H2OGO
Това е достапна
DEN 2.67
ценето: