Alder Creek Cafe Cafe Gran & Leaf Leaf Delights кутија за подароци
Неодамнешно

Alder Creek Cafe Cafe Gran & Leaf Leaf Delights кутија за подароци

DEN 3.33

Това е достапна

Уживајте во осум унци од гурманската куќа од грав и чај од лисја, мешавина од целото грав кафе и некои од најдобрите третираат наоколу со Alder Creek The Chafe Cafe & Leaf Leaf Delights. Уредно спакуван и завршен со црвен лак, овој подарок има сè што ви треба за таа совршена шолја кафе. Alder Creek Cafe Cafe & Leaf Leaf Delights Box : Ghirardelli Hot Cocoa Packets .85 мл. Кригла за лисја од кафе и чај. 2 Бадемово чоколадо бискоти. Кафе грав куќа мешавина од цело грав кафе 8 мл . вкупно парчиња : 5.

Основните својства

Додатоци на производот