Часовна удобност Аилин широка ширина Класична кожа удобност се лизга на чевли со тока црна 8,5
Неодамнешно

Часовна удобност Аилин широка ширина Класична кожа удобност се лизга на чевли со тока црна 8,5

DEN 2.67

Това е достапна

24-часовна удобност чевли со широка ширина на жените доаѓаат со затворање на Т-лента. Овој дами трајни и лесни чевли има гумена надворешна плоча за максимална површинска зафат и кожа горниот дел за континуирана дишеност и околу поддршката и стабилноста на часовникот. Прилагодливото затворање создава удобно, безбедно вклопување и класичен стил. ** Купувачи на внимание ** Пронајдете голем избор на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Фазпаз. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 долари, бесплатна испорака и размена, лесни приноси од 365 дена и приоритетна испорака на сите производи. ** За компанијата ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Ферфилд NJу ерси, го започна своето производство и операции на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, врсници, нејасни и цветни) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Широка ширина (W) од Фазпаз. Кожа. Гума ѓон. 1 инчи ниска потпетица. Максимална влечна гума од надворешната страна. Дизајн на Т-лента. Прилагодлива тока.

Основните својства

Додатоци на производот