Коала бебе розова пеперутка Убава како мојата мајка Супер мека гушкање кадифен бебе ќебе
Неодамнешно

Коала бебе розова пеперутка Убава како мојата мајка Супер мека гушкање кадифен бебе ќебе

DEN 2.33

Това е достапна

Ова симпатично бебе -бебешки гушкање кадифен бебешки ќебе мери 30 "x 40 " и е совршена големина за гушкање и прави прекрасен подарок. Коала бебе - розова пеперутка гушкање плишано бебе ќебе „убаво како мајка ми“. Убави розови пеперутки се применуваат и везени на ова толку меко кадифен бебе. Дизајнирано во нијанси на светло розова боја со акценти во роза, тен и кафеава боја. Позитивната везена порака вели „убава како мајка ми“. Направено од мека 100% полиестерска гушкање кадифен и велбоа. Ова бебе ќебе мери 30 "x 40", совршена големина за гушкање.

Основните својства

Додатоци на производот