Екстремно движење на мажите и големите мажи директно се вклопуваат со фармерки со нозе
Неодамнешно

Екстремно движење на мажите и големите мажи директно се вклопуваат со фармерки со нозе

DEN 670.40

Това е достапна

Нашите врвни врвни тексас фармерки со флексибилни влакна ја даваат моќта на екстремен опсег на движење. Додадовме удобна лента за половината, тони џебови и издржлива конструкција за да се осигураме дека ова ќе биде неговиот омилен пар. Некогаш. Директно одговара. Поштенски мува со затворање на копчињата. Заштитена нога. Удобна лента за половината. Стил #102105036.

Основните својства

Додатоци на производот