Креирајте го 18 x21 памучни смели срца прецизни, црвени и бели
Неодамнешно

Креирајте го 18 x21 памучни смели срца прецизни, црвени и бели

DEN 0.33

Това е достапна

Воведување на Креирај го од Tabric Editions, Inc… .Просена ткаенина дизајнирана да ја инспирира креативноста преку квалитетна ткаенина и возбудлив дизајн. Одлично за ватирање, занаетчиски проекти, домашен декор и многу повеќе! За fallуби се во оваа 18 ”x 21”, 100% памук, задебелени срца пред-исечена ткаенина која вклучува различни дизајни на бело срце поставени на врвот на брилијантната црвена позадина. Препорачаната нега на миење е како што следува : Не пренесувајте. Машинско миење ладно. Нехлорско белило. Tumble Dry Ship. Топло железо. Креирајте го 18 "x21" памучни смели срца прецизни, црвени и бели. Предметот вклучува 1 парчиња памучна ткаенина прецизност на 18 "x21". Одлично за ватирање, занаетчиски проекти, домашен декор и многу повеќе.

Основните својства

Додатоци на производот