Realtree Wav Whav White Mean Christ Right Right Curty кошула
Неодамнешно

Realtree Wav Whav White Mean Christ Right Right Curty кошула

DEN 0.33

Това е достапна

Кошулата за риболов со кратки ракави на Realtree WAV3 е изработена од рекреација (рециклирана) полиестер и ткаенина од мешавина од спандекс. Вграденото намалување на мирисот ви овозможува да останете сигурни. Оваа ткаенина од кошула обезбедува заштита UPF30+ заштита на кожата од штетно УВ зрачење. Останете кул и удобно со додадените мрежни инсерти во под -панелите и страничните панели. Носете ја оваа мета за риболов, истражување, вежбање или само дружење дома. Realtree WAV3 маж за риболов со кратки ракави за мажи : UPF 30+ ткаенина ја штити кожата од штетно УВ зрачење. Победа; Се оддалечува од влагата од вашето тело за да ве одржи суво и удобно. Анти-микробноа; Вградена технологија за намалување на мирисот за да се спречи растот на бактериите што предизвикуваат мирис. Капка опашка по полите за дополнително покривање.

Основните својства

Додатоци на производот