ЛОС АНGEЕЛЕС ЛАКЕРСОН
Неодамнешно

ЛОС АНGEЕЛЕС ЛАКЕРСОН

DEN 262.40

Това е достапна

Покажете му на вашиот тим гордост со овој тренд-десен врв. Сè што треба да се расположите за екипажот до победа додека останувате удобно и стилски. Изберете од големини S-XL женски NBA NBA краток ракав Библенд екипаж на вратот : 50% памук/50% полиестер. Фабрична измислица во Bibуб. Опремени. Вратот на екипажот. Кратки ракави. Машинско миење ладно.

Основните својства

Додатоци на производот