Трговска марка ликовна уметност „Лесен возач“ платно уметност од asonејсон Лимон
Неодамнешно

Трговска марка ликовна уметност „Лесен возач“ платно уметност од asonејсон Лимон

DEN 1530.08

Това е достапна

Уметник : asonејсон Лимонсубјект : Fantasy Style : Modern-Century Modern Product Type : Gallery-обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има скелет што вози надреално суштество со четири нозе. Создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Asonејсон Лимон „Лесен возач“ платно уметност.

Основните својства

Додатоци на производот

Highgear SmartLite Flanter
Неодамнешно
Highgear SmartLite Flanter
Това е достапна
DEN 223.84
ценето: