Аукфа со кадифена канцеларија за домашна столица со вртења со занитки, модерен стол за суета за вртење на слободно време, стол за задачи за навалување за компјутерс
Неодамнешно

Аукфа со кадифена канцеларија за домашна столица со вртења со занитки, модерен стол за суета за вртење на слободно време, стол

DEN 2246.24

Това е достапна

Современ дизајн-Овој модерен канцелариски стол за вртење е прекрасен додаток на која било канцеларија или домашна канцеларија со разновидност на живописни бои-калиот ткаенина тапацир што се меша со кој било дизајн вкус. И заради формата на грбот, може убаво да се лизне под табелата кога не ја користите. Удобно искуство -Чув канцелариски стол со навртки опремени со ергономски заоблени грб и меко седиште, нашето столче за вртење ви овозможува подобра удобност за вас кога се опуштате или работите дома. Цврста и издржлива - Металната рамка е цврста, максималниот капацитет на тежината е околу 250 фунти. Едноставен и модерен дизајн, ова столче може да се користи за многу места, како што се канцеларија, студиска соба, дневна соба, спална соба и така натаму. Прилагодлива висина и функција за прилагодување и навалување на 360 степени-Столот за дневна соба е прилагодлив во висина. Таа усвојува стабилна база на starвезди и е опремена со 5 парчиња тркала за вртење од 360 степени. Брзо е да се движите и спречуваат гребнатини на подот. Покрај тоа, ова столче исто така обезбедува функција на навалување, така што можете да ја прилагодите во најудобната состојба. Капацитетот за тежина може да биде до 250 килограми. Детали за производот : Севкупна димензија : 23''d x 23''w x 32.2-35.8'''h детална димензија : Ве молиме, погледнете ја сликата. Димензија на пакетот : 24'''l x24''w x 22'''h Општа тежина : 18,97 фунти Тежина на пакет : 25,57 фунти Капацитет на тежина : 250 фунти материјал за ткаенини : материјал за кадифено нозе : Метал собрание Потребно : Да Број на пакет : 1 Земја на потекло : Кинеска гаранција за производи : шест месеци гаранција Информации за производи Главен материјал : должина на големината на пакетот со кадифе (внатре) : 23,62 ширина (внатре) : 23.62 Висина (внатре) : 21,65 тежина (lbs) : 25.57 Aukfa Velvet Office Home Chop Swivel Desk Desk Desc Со занитки, модерен стол за вртење на слабината за одмор, стол за задачи за навалување за компјутерска биро со заоблен грб и меко поставено и прилагодливо седиште за лифт за дневна соба, Фуксија.

Основните својства

Додатоци на производот