Атлетски работи Activeенски активен тема со долг ракав
Неодамнешно

Атлетски работи Activeенски активен тема со долг ракав

DEN 479.84

Това е достапна

Тој е дизајниран да го носи соло или слоевит. Исечете од мекиот Хедер Jerseyерси, оваа основна тема со долг ракав ги поседува сите карактеристики на класична, едноставна и релексирана силуета. Tee е разноврсна со функционални пиштоли за да ве натера да се фокусирате на вашето работење без одвраќање. Activeенска активна мета; 88% полиестер 12% спандекс; Изработка на мека и Хедер Jerseyерси; Деколте на екипажот; Долги ракави; Детали за разоткривање; Достапно во 3 бои; Машинско миење ладно, измијте со слични бои, само белило на нехлор кога е потребно; Tumble сув медиум, отстранете веднаш по миењето, миењето и сувото, средно железо, не користете омекнувач на ткаенини; Направено во Камбоџа.

Основните својства

Додатоци на производот