& Јас девојчето пижама поставена со соодветна облека Доли и Ме 18 ', 2-парчиња, големини со 4-10
Неодамнешно

& Јас девојчето пижама поставена со соодветна облека Доли и Ме 18 ', 2-парчиња, големини со 4-10

DEN 1.67

Това е достапна

Двојно двојно, двојно забавно! BFF кратки ракави. Крајни : Повлечете стил; еластична половината; Заштитени нозе. Вклучува сет за кукли за појавување. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Појавување на пижама за кукли поставени за девојки од BFF & Me.

Основните својства

Додатоци на производот