Детска соба од Ступел црвено портокалово и зелено читање Научете ја типографијата на цртаните филмови врамени wallидна уметност од Дафне Полсели
Неодамнешно

Детска соба од Ступел црвено портокалово и зелено читање Научете ја типографијата на цртаните филмови врамени wallидна уметност

DEN 639.68

Това е достапна

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена giclee texturedидна уметност“. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн на уметникот Дафне Полсели.

Основните својства

Додатоци на производот

ТРИМР . ПРОФ165'
Неодамнешно
ТРИМР . ПРОФ165'
Това е достапна
DEN 0.67
ценето: