Персонализирани ѓердан од три до девет блок иницијали
Неодамнешно

Персонализирани ѓердан од три до девет блок иницијали

DEN 463.68

Това е достапна

Носете ги иницијалите во стил со овој персонализиран ѓердан. Ова ќе биде треперлив, полиран израз на мода и полн со елегантен фонт. Стерлинг сребро три блок иницијали ѓердан со ланец на врски од 18 инчи. Можете да го прилагодите овој ѓердан со најмногу осум иницијали и да му го подарите на некој посебен или да го додадете во вашата лична колекција. Персонализирајте го овој ѓердан со 3 иницијали. Областа за персонализација е приближно 1/2 инчи H за 1/2 инчи В. Сите букви ќе бидат големи букви. Должина на ланецот : 18 ". Направено од Стерлинг Сребрена.

Основните својства

Додатоци на производот