Време и време на женски чизми за дожд
Неодамнешно

Време и време на женски чизми за дожд

DEN 0.33

Това е достапна

Чувајте ги сувите, но сепак модерни со гумени чизми за дожд на влажни и неуредни денови од време и TRU. Лесно е да се лизне, ќе очекувате помалку од ellвезденото време. 1-1/4 ”потпетица; Висина на вратилото од 13 ”; 17 ”обем. Стилот на лизгање. Тркалезна пети. Декоративни патенти акценти на страните. Наредени. Перниче со нозе. Текстуриран ѓон. Гума/ткаенина горната/надворешната страна. Увезени.

Основните својства

Додатоци на производот