Универзален инк-џет повторно воспоставен мултипак за Epson 273XL, 6-пакет
Неодамнешно

Универзален инк-џет повторно воспоставен мултипак за Epson 273XL, 6-пакет

DEN 2.00

Това е достапна

Чувајте го вашиот печатач оперативен и подготвен за употреба со овој универзален мултипак за касети со инк-џет, повторно воспоставена мастило за Epson 273 XL, 6-пакет. Тој е компатибилен со повеќе системи и ги исполнува стандардите за квалитет на OEM. Овие касети со мастило за печатач се брзи и лесни за инсталирање. Пакетот вклучува два T273 XL020 (црна), по една од T273 XL120 (фото црна) и T273 XL220/T273 XL320/T273 XL420 (цијан/магента/жолта) касети со мастило. Универзална инк-џет повторно воспоставена мултипак за Epson 273 XL, 6-пакет : компатибилен со повеќе системи. Ги исполнува или ги надминува OEM стандардите. Касетата за печатач е лесен за употреба. Црна, цијан, магента, жолта. 6-пакет.

Основните својства

Додатоци на производот