Божиќни украси на Нинтендо Супер Марио
Неодамнешно

Божиќни украси на Нинтендо Супер Марио

DEN 0.33

Това е достапна

Напојувајте ја празничната забава со овој шарен украс во кој се наоѓа starвездата на класичната видео игра на Нинтендо "Супер Марио Брос." Носејќи ги неговите иконични комбинезони со црвена капа и кошула, Марио е совршен додаток на елката на вашиот омилен гејмер. Power Up Holiday Fun со нашиот Божиќен украс во кој се наоѓа starвездата на класичната видео игра на Nintendo „Супер Марио Брос“. Носејќи ги неговите иконични комбинезони . Направено од смола, овој белег на украсот мери 2,6 x 2,8 x 1,3 инчи. Орнаментот е подготвен да виси на вашата елка со приврзаност за закачалка . Одличен подарок за fansубителите на видео игри, Марио и Nintendo Classic „Super Mario Bros.“. Орнаменти на Халмарк слават ликови од современи и класични филмови, ТВ -емисии, играчки и забава. Секој празничен и колекционерски украс е совршен за споделување со семејството и пријателите . Секоја набавка вклучува еден украс за елка без олово, спакуван во кутија подготвена за подароци.

Основните својства

Додатоци на производот