Памук тесни фит пижами, сет од 2 парчиња
Неодамнешно

Памук тесни фит пижами, сет од 2 парчиња

DEN 3.33

Това е достапна

Вашето девојче ќе сака да спие и да легнува наоколу во овој супер мек и удобен памучен плетен сет во кој има свои омилени ликови. 2-ПЦ сет вклучува шарен печатен врв со долг ракав и долг дно со еластична лента за половината. Памучно ребро. Сноп-вклопување. Сет од 2 парчиња. Врвот со долг ракав со долго дно. Шарени отпечатоци. Памук плете. Еластична лента за половината на дното.

Основните својства

Додатоци на производот