Quesак ду Маноирјак Ду Маноир Switенски Швајцарски направи два тона часовници од не'рѓосувачки челик
Неодамнешно

Quesак ду Маноирјак Ду Маноир Switенски Швајцарски направи два тона часовници од не'рѓосувачки челик

DEN 1407.20

Това е достапна

Quesак ду Маноар дами аналоген дисплеј Две тона розово злато кутија кафеава бирање со розово злато нараквица NRO26 боја на бирање : кафеава / нараквица Боја : Две тона розово злато / материјал за нараквица : Не'рѓосувачки челик / Дијаметар на случај : 26мм / отпорна на вода на 30m (100ft) . Само штити од распрскувачи на вода и не вклучува никакво потопување, вклучително и садови за туширање, капење, пливање или миење садови.

Основните својства

Додатоци на производот