Ушни пупки безжична слушалка про Висококвалитетен Празничен Подарок Безжични Слушалки За игри Кадифе Делукс за возрасни хифи преносни
Неодамнешно

Ушни пупки безжична слушалка про Висококвалитетен Празничен Подарок Безжични Слушалки За игри Кадифе Делукс за возрасни хифи

DEN 3199.84

Това е достапна

Слушалки Bluetooth ANC+ENC за игри за човекот Слушалки Игри за Андроид Божиќ подарок Вистински Безжичен Во уво Bluetooth безжични слушалки со надграден Bluetooth 5.3 чипсет, побрз и постабилен пренос на сигнал, латентност до 0.05 s, може автоматски да се спари со последниот поврзан уред повторно брзо. Едноставно извадете ги слушалките од куќиштето за полнење и тие автоматски ќе се поврзат следниот пат.И можете да одговорите/одбиете на повикот или да се разбудите сири гласовен асистент преку прстот допрете на копчето на допир на безжичните слушалки bluetooth. Со hi-Fi стерео звук добро за телефонски повици, се чувствуваат целосно природно и реално искуство за слушање.

Основните својства

Додатоци на производот